Kurs malowania ikon. Nowy kurs od 10.2018r.

Nowy kurs malowania/pisania ikon rozpoczynamy w październiku 2018.  Będzie odbywać się w jedną niedzielę w miesiącu od godz. 10 do 15.00 w siedzibie Warsztatów Sztuki przy ul. Żołnierskiej 2 w Gdańsku. Prosimy o zgłoszenia, termin ustalimy po utworzeniu się grupy minimum 4 osobowej. Koszt wynosi 150zł za jednorazowe zajęcia. Płatność na zajęciach.

Zapisy przez formularz kontaktowy http://www.warsztatysztuki.com.pl/zapisy/   lub tel. 608119806. 

 

 

 

 

 

Kurs dostosowany do umiejętności.

Wiadomości i umiejętności z zakresu techniki i technologii malowania ikon. Ćwiczenia obejmują następujące czynności:

– samodzielne przygotowanie podobrazia

– własnoręczne wykonanie rysunku

– wykonanie grawerunku, puncowanie

– złocenie na mikstion

– malowanie , doskonalenie umiejętności modelowania karnacji i szat

– werniksowanie

Kurs obejmuje spotkania w 1 niedzielę w miesiącu w godz. 10-15 w tym pół godzinna przerwa na lunch (kawa, herbata, ciasto na miejscu). Koszt 150zł za 1 spotkanie – 5 godzin z przerwami technologicznymi, które można wykorzystać na kawę i małe conieco. Słodko-słony bufet na miejscu. Ilość spotkań dostosujemy do tempa pracy i potrzeb uczestników. Wszystkie materiały wliczone w cenę.

Tempo pracy jest dostosowane indywidualnie do potrzeb każdego uczestnika. W ramach warsztatów można wykonać większą ilość wprawek- prób malarskich i pozłotniczych lub więcej gotowych ikon.

 W nowym roku szkolnym 2018/19 zapraszam na kurs malowania ikon. Zajęcia odbywają się 1 x w miesiącu w niedziele – dokładne terminy i godziny do ustalenia. Zaczynamy z grupą minimum 4 osobową.