Szkolenia.

Szkolenia dotyczą wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak wykorzystać różne techniki plastyczne do pracy z grupą dzieci w różnym wieku, szczególnie tych młodszych (2- 3-4 latków), ale także starszych ( 9-15), kiedy sztuka często spełnia rolę terapeutyczną. Jakie elementy składają się na sukces, który jest po prostu wtedy, kiedy dziecko chce i potrafi śmiało i odważnie, w skupieniu i cierpliwie stworzyć malarską pracę.

Szkolenia bazują na moim doświadczeniu jako artysty oraz wieloletnim kontakcie z pracą twórczą dzieci w szkołach i przedszkolach, a przede wszystkim na doświadczeniach podczas własnych zajęć Warsztatach Sztuki. Podczas 5 lat działalności przez pracownię przeszło kilkaset dzieci w wieku od 2 do 15 lat. Szkolenia oparte są na zdjęciach i filmach z Warsztatów, zwracając uwagę na różnorodość zajęć, wykorzystanie technik, elastyczności podejścia i sposobach dostosowania się i radzenia sobie z różnymi przypadkami i problemami.

Szczegółowy program szkoleń wkrótce. Zapraszam. Agnieszka Kopczyńska Kardaś.

Zaintersowanych proszę o kontakt przez formularz w zakładce kontakt-zapisy, tel. 608-119-806 lub mailowo studio@warsztatysztuki.com.pl .